Balik dla dzieci w Wielichowie

Dzieci w przepięknych strojach przyszły razem ze swoimi opiekunami na balik karnawałowy, który odbył się w niedzielę w sali gimnastycznej w Wielichowie. 

Ostatnie popołudnie ferii zimowych minęło im na wspólnych tańcach i zabawach. Prowadziły je animatorki z „Animacji i wariacji”. Przybył też magik, który angażował dzieci do swoich sztuczek. Członkowie Stowarzyszenia Przyjazna Gmina Wielichowo przygotowali domowe ciasta i napoje. Na balik zawitała też Przewodnicząca Rady Miejskiej Genowefa Feldgebel, przynosząc dla najmłodszych cukierki i życząc im udanej zabawy.

Podczas, trwającego dwie godziny, baliku Stowarzyszenie Przyjazna Gmina Wielichowo przeprowadziło zbiórkę publiczną, z której dochód (1070 zł) zostanie przekazany na potrzeby osoby chorej z naszej gminy.

Wydarzenie to odbyło się przy życzliwym wsparciu IKO Kompanii Drobiarskiej z Augustowa oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów, którym organizator, Stowarzyszenie Przyjazna Gmina Wielichowo, dziękuje.

Specjalne podziękowania przekazujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej zabawy. Dzięki Waszym hojnym sercom będziemy mogli, choćby w niewielkim stopniu, ulżyć komuś w cierpieniu.

Źródło: SPGW

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *