Dj Matrix: moje piosenki są o moim życiu i o miłości…

Mateusz Skrzypczak z Wielichowa ma 21 lat. Urodził się w Poznaniu. Jest osobą niepełnosprawną od urodzenia. Przez ostatnich 5 lat uczestniczył w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rakoniewicach. Od lipca rozpoczął pracę w spółdzielni socjalnej.

W ubiegłym roku znalazł sposób na realizację potrzeb uznania i samorealizacji. Nagrywa utwory na komputerze i tworzy teksty.

Przybrał pseudonim Dj Matrix. Swoje nagrania zaprezentował w tym roku podczas Święta Pieczarki. Niedługo zamierza wystąpić w koncercie charytatywnym.

Mateusz przyznaje, że wiele mu dało uczestnictwo w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rakoniewicach przy SPD Serce. Dzięki temu mógł zaistnieć scenicznie. Nauczył się także obsługi programów muzycznych.

Ludzie różnie reagują na to, co robię. Początek jest trudny. WTZ mi pomogły. Mogłem robić próby, na konkursy mnie wysyłali… Występ na Święcie Pieczarki dał mi więcej wiary w siebie i lepszy kontakt z ludźmi. Marzę o tym, żeby nagrać teledysk albo dwa. Jeden disco-polo, a drugi hip-hopowy. Oba o tematyce miłosnej. Moje piosenki są o moim życiu i o miłości…

– powiedział Mateusz DJ Matrix z Wielichowa.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24