Emocje do końca, czyli Pieczarka Wielichowo-Helios Bucz

W niedzielę 1.09.2019 w ramach rozgrywek A klasy do Wielichowa przyjechał Helios Bucz.

Mecz rozgrywany był w 30 stopniowym upale, co nie przełożyło się na jego tempo. Liczne sytuacje podbramkowe z obu stron sprawiały, że spotkanie było bardzo emocjonujące.

Jako pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna z Bucza. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla Pieczarki. Strzał Adama Hofmana zmylił bramkarza, jednak pechowo futbolówka odbiła się od słupka.

Następnie w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik Heliosa, ale strzał znakomicie wyczuł bramkarz LKP Wojciech Paszkowski ratując Pieczarkę przed stratą drugiej bramki. Kolejna sytuacja to dośrodkowanie Darka Śledzia, z którego w polu karnym głową Damian Włodarczak zdobywa bramkę. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1.

Druga połowa to również sporo walki o każdy skrawek boiska. W 57. minucie na strzał zdecydował się Adam Hofman który wyprowadza LKP na prowadzenie. Niestety 10 minut później było już 2:2. W 85. minucie po dośrodkowaniu Filipa Sobańskiego piłka trafiła w rękę obrońcy Heliosa, a że było to w polu karnym sędzia przyznał 11-stkę dla Pieczarki.

Tym razem Adam Hofman pokonuje bramkarza i Pieczarka cały mecz wygrywa 3:2. bramki dla LKP Damian WłodarczakAdam Hofman x2.