Finanse Święta Pieczarki bez tajemnic

Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie Jan Grześ przedstawił podczas czerwcowej sesji Rady Miejskiej rozliczenie finansowe XXIII Święta Pieczarki.

Wpływy ogółem to kwota 166580 zł. Na te kwotę składają się pieniądze uzyskane z przetargu na gastronomię i wesołe miasteczko 62100, reklama publiczna 3230, wkład urzędu miejskiego 46000 zł, od sponsorów zebrano 54250, a stoiska branżowe 1000.

Koszty ogółem 161 894 w tym:
część artystyczna – 115 434
105165- występ MIGu, Dody, nagłośnienie telebim, oświetlenie, ZAIKS, agregat,
zespół ANN – 1600
Minionki – grupa animatorów dla dzieci – 1843,
konferansjerzy – 1600
materiały na stroje w korowodzie – 1783,
reklama i promocja – 10911
konkursy i nagrody – 6224
zabezpieczenie imprezy – 12541
koszty organizacyjne, techniczne i gospodarcze – 16782 ( w tym jest poczęstunek dla artystów, obsługi, gości, kabiny toi – toi, usługi komunalne, środki czystości)

Na występ strongmanów i Grodziskiej Orkiestry Dętej otrzymano wsparcie ze starostwa w kwocie 5000.

Na chwilę przedstawienia sprawozdania nie były to liczby ostateczne, gdyż jeszcze trwały rozliczenia, ale ewentualne zmiany ostatecznie będą już niewielkie – mówił Jan Grześ.

Dyrektor CK podziękował burmistrz za wszelką pomoc, współpraca układała się bardzo korzystnie -podkreślił. Dyrektor podziękował także księdzu proboszczowi Wieńczysławowi, który odprawił mszę świętą, przekazał podziękowania dla szkół i przedszkoli za zaangażowanie, dla wszystkich występujących dzieci, dla służb zabezpieczających imprezę (strażakom, policji, agencji ochrony) dla pracowników i prezesa gospodarki komunalnej, za sprawną obsługę i zabezpieczenie porządku, dla harcerzy i zuchów, koła wędkarskiego Karaś za zorganizowanie zawodów, pań z koła gospodyń wiejskich, dla Ludowego Zespołu Śpiewaczego Wilkowianie, dla szkoły w Gradowicach za obrzęd dożynkowy, dla Wielkopolskiej Izby Rolniczej, dla pracowników Centrum Kultury, biblioteki i Urzędu Miejskiego w Wielichowie, dla mediów, dla sponsorów.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w imieniu całej rady podziękowała wszystkim, którzy są zaangażowani w promocję naszej gminy. Jan Grześ poinformował także zebranych, że złożył na ręce burmistrz pismo o rozwiązanie stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę z dniem 1 sierpnia.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *