Fortuna uśmiechnęła się do Tomasza z Wielichowa

Tomasz Peroń z Wielichowa wziął udział w telewizyjnym teleturnieju Koło Fortuny. I wygrał. Na gorąco rozmawiamy o tym jak los uśmiechnął się do mieszkańca Wielichowa.

Jak trafiłeś do programu?

Do koła fortuny wysłałem zgłoszenie na e-maila. Po tygodniu dostałem do wypełnienia ankietę zgłoszeniową uczestnika. Po 2 tyg. otrzymałem telefon z zaproszeniem na casting do Poznania w HOTELU WŁOSKIM.

Czy trudno się dostać?

Castingi odbywały się o godz. 10.00 i 12.30. Na każdy z nich było zapisanych 40 osób. W tym dniu były też castingi we Wrocławiu i Warszawie. Dostałem nr 395. Wypełnialiśmy na czas 40 haseł z różnych kategorii tytuł, miejsce, czynność , powiedzenie itp. Trzeba było zaprezentować się ok. 5 minut przed kamerą skąd jestem, ile mam lat, czym się zajmuje na co dzień i dlaczego tu przyjechałem. W trzecim etapie castingu podzielili nas na grupy 10 osobowe. Kręciliśmy kołem mniejszym niż w Warszawie i odgadywaliśmy zespołowo hasła😂. Wykręciłem wtedy bankruta, więc pomyślałem, że moje szanse na uczestnictwo w Warszawie są równe zeru. 15 września zadzwonili do mnie z zaproszeniem na nagranie programu do Warszawy ATM STUDIO. W międzyczasie dzwoniła też pani kostiumolog, która wyznaczyła mi 3 warianty ubioru do TV. Miałem też możliwość zabrać ze sobą kogoś na widownię wiec pojechała ze mną żona i moja teściowa.

Jak wygląda nagranie Koła Fortuny, jaka panuje atmosfera, czy pojawiła się trema?

Na nagraniu spotkałem się z uczestniczką z castingu z Poznania, bardzo energiczna osóbka. Nagranie trwało 2.5 godziny ciężki to kawał chleba. Początkowy stres dawał się we znaki. Po wygranej w rundzie startowej oraz odgadnięciu pierwszego hasła przeze mnie emocje trochę opadły i przestałem myśleć o wygranej. Jednak walczyłem do końca i doszedłem do finału . Finał był jednak ciężki. Główną nagrodą w kopercie było 10 tys. Hasło, którego nie udało mi się odgadnąć było następujące ADWOKAT NIECH GŁOWĘ, A KOŃ NIECH MA NOGI.

Co wygrałeś?

Zadowolenie z wyjazdu mam ogromne, ponieważ z rozgrywek w rundach odgadłem 3 hasła dochodząc do finału mając już na swoim koncie wysoką wygraną oraz program antywirusowy, nagrodę rzeczowa robot kuchenny Kasia i słodki zestaw śliwek w czekoladzie.

Co zrobisz z wygraną?

Śliwki zjem z rodziną, a nagrody rzeczowe wzbogacą wyposażenie mojego domu, nagrodę pieniężną przeznaczę na potrzeby domowe. Może też jakaś wycieczka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dY5ABnSR-xM

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24