Groźnie wyglądająca kolizja w Wielichowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w minioną sobotę w Wielichowie przy ulicy Farnej.

W kierowany przez kobietę samochód osobowy marki Skoda Fabia wykonujący manewr skrętu w lewo w kierunku posesji uderzył pojazd marki Audi A4.

Oba samochody przemieściły się na chodnik uderzając w budynek mieszkalny. Na szczęście nikomu nic poważniejszego się nie stało. Policja apeluje o ostrożność!

W sobotę 30 czerwca br. około godz. 20:00 grodziscy policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego powiadomieni zostali o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy ulicy Farnej w Wielichowie. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki Audi A4, 21-letni mieszkaniec gminy Wielichowo na drodze jednokierunkowej nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem marki Skoda Fabia. Kierująca skodą w tym czasie wykonywała manewr skrętu w lewo chcąc wjechać na teren przyległej posesji.

Na miejscu udzielona została pomoc poszkodowanym przy udziale strażaków oraz ratowników medycznych. Sprawca kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym kredytowanym.

-informuje grodziska Komenda Powiatowa Policji

Źródło: KPP Grodzisk Wlkp., dostęp 02.07.2018 P

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24