Jarosław Janas /skany_sitodruk/

Galeria Magiel w Wielichowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac Jarosława Janasa, który odbędzie się 30.06.2017 o godzinie 11:00. Na wystawie zaprezentowane zostaną wybrane realizacje autora z zakresu serigrafii (sitodruku).

Magiel – Galeria Sztuki Współczesnej
ul. Farna 2a
64-050 Wielichowo
kurator Dawid Szafrański
Wernisaż 30.06.2017 /piątek/ godz. 11:00 ,
czas trwania wystawy 30.06.- 10.07.2017

Po wernisażu zostaną przeprowadzone warsztaty sitodruku dla dzieci w Przedszkolu Świat Bajek w Wielichowie. W warsztacie udział wezmą dzieci z grup: Smerfy i Pszczoły wraz z opiekunami. Prowadzący warsztaty: Jarosław Janas, Dawid Szafrański.

Indywidualnej wystawie prac Jarosława Janasa, adiunkta w II Pracowni Grafiki – Serigrafii – Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, towarzyszyć będą spotkania kuratorskie z dziećmi i młodzieżą z terenu powiatu grodziskiego, Miasta i Gminy Wielichowo. W trakcie spotkań przybliżone zostaną aspekty związane z analizą cyfrowego skanowania przestrzeni i techniki sitodruku – serigrafii w oparciu o zaprezentowane realizacje autora.

“Moją uwagę zwracają zmiany w obszarze grafiki warsztatowej zachodzące pod wpływem technologii cyfrowej. Szczególny nacisk kładę na zjawisko przenikania się tych obszarów w kontekście nowych sposobów formowania wypowiedzi artystycznej”

Jarosław Janas /ur.1981 w Opolu/.

Magiel Galeria Sztuki Współczesnej w Wielichowie
ul. Farna 2a
64-050 Wielichowo
https://www.facebook.com/GaleriaMagiel/

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24