KIERMASZ ŚWIĄTECZNO – MIKOŁAKOWY

Na zaproszenie Burmistrz Wielichowa Honoraty Kozłowskiej – Warsztaty Terapii Zajęciowej prowadzone przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „SERCE” w Rakoniewicach  uczestniczyły w Spotkaniu z Mikołajem.

Odbyło się ono w 4 grudnia na Rynku w Wielichowie. Wydarzenie było atrakcyjne i kolorowe, a przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajeciowej czuli się miło przyjęci przez gospodarzy.

Uczestnicy WTZ wraz z opiekunami przygotowali Kiermasz Prac Świątecznych na którym nie zabrakło choinek z szyszek i kasztanów oraz dekoracji drewnianych z reniferami. Kartki świąteczne i różnego rodzaju upominki wykonywane były podczas zajęć terapeutycznych w 10 pracowniach (komputerowej, krawieckiej, plastycznej, technicznej, ogrodniczej, witrażu, gospodarstwa domowego, artystycznej, promocji zdrowia oraz pamiątkarsiej).

Co roku w Warsztatach organizowane są kiermasze, chętnie odwiedzane nie tylko przez mieszkańców Rakoniewic. Rękodzieło osób niepełnosprawnych cieszy się uznaniem dając im zarazem ogromną satysfakcja. W czasie zajęć uczestnicy nabywają wielu umiejętności manualnych, a osoby nas odwiedzające nie mogą wyjść z podziwu jak wiele potrafią zrobić przy pomocy opiekunów prowadzących pracownie.

Zapraszamy do kontaktu:
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „SERCE”
Warsztaty Terapii Zajęciowej
ul. Krystyny 30, 62 – 067 Rakoniewice
tel. 609 491 812
e-mail:[email protected]
K.K.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24