Książki “Zamarznięte serca” rozdane.

Zima przychodzi nieoczekiwanie. A z nią mróz tak wielki, że mrozi serce. Wtedy potrzebujemy kogoś, kto otuli je ciepłem, roztopi lód i pozwoli uwierzyć w nadejście wiosny.

Liliana stoi przed trudnym zadaniem: musi zaopiekować się córką kuzynki, która zatrzymuje się u niej na jakiś czas. Nastolatka sprawia sporo kłopotów i gdy Liliana postanawia z nią poważnie porozmawiać, dowiaduje się o traumatycznych przeżyciach dziewczyny. Pod adresem partnera Liliany padają poważne oskarżenia. Niespodziewanie okazuje się też, że Liliana musi zmierzyć się z własną, trudną przeszłością. Jakie decyzje podejmie? I czy ostatecznie uda jej się odnaleźć wspólny język z zamkniętą w sobie nastolatką?

Najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej “Zamarznięte serca” to próba zrozumienia, że przeszłość zawsze nas odnajdzie, nie możemy od niej uciec.

Zapraszamy Was do przeczytania tej książki. Teraz jest okazja otrzymać ją za darmo. Wydawnictwo “Czwarta Strona”, z którym współpracujemy przekazało nam dwa egzemplarze. Prześlijcie najpóźniej do 26 stycznia na adres mailowy: [email protected] wiadomość. W tytule maila wpiszcie Zamarznięte serca, a w treści wiadomości swoje imię. Ze zgłoszonych wiadomości wylosujemy dwie osoby, które otrzymają książkę.

Aktualizacja z dn. 28 stycznia 2018 r.

Losowanie polegało na tym, że każda z osób, które zgłosiły się po książkę otrzymała swój własny numerek. O tym, który numerek ma dana osoba, powiadomiliśmy mailowo zainteresowanych. Zgłosiło się 9 osób. W wyniku losowania, które można obejrzeć niżej, książkę otrzymają osoby z numerkami 7 i 9. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu uzgodnienia sposobu przekazania książek.

Przy okazji – zachęcamy do przeczytania wywiadu z Karoliną Wilczyńską, autorką książki.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24