Najechał traktorem

W rejonie skrzyżowania ulic Grodziskiej z Młyńską w Wielichowie doszło do kolizji drogowej z udziałem ciągnika rolniczego oraz  dwóch pojazdów osobowych.

Uczestnicy zdarzenia doznali niewielkich, ogólnych potłuczeń ciała. Wobec sprawcy kolizji, policjanci skierowali wniosek o ukaranie do Sądu.

14 września około godziny 14:10 oficer dyżurny grodziskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Wielichowie na skrzyżowaniu ulic Grodziskiej z Młyńską. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, ze kierujący ciągnikiem rolniczym nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu. Kierowca ciągnika najechał na tył samochodu marki Alfa Romeo po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia bocznego z jadącym prawidłowo samochodem marki BMW.

Sprawca kolizji, jak i inni uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Wobec kierującego ciągnikiem,  20 – letniego mieszkańca gminy Wielichowo, policjanci skierowali wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24