Paweł Michalski odnaleziony

Paweł Michalski, dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie – zaginął. W sobotę 25 maja rano, tego dnia, gdy w Wielichowie zaczynało się Święto Pieczarki, największa organizowana co roku przez Centrum Kultury impreza, dyrektor wyjechał rowerem do pracy i kontakt z nim się urwał. Telefon zostawił w domu.

Poszukiwania Pawła Michalskiego rozpoczęły się jeszcze tego samego dnia ok. 12.30. Pawła Michalskiego szukali strażacy z okolicznych jednostek OSP i inne osoby. Ta akcja poszukiwawcza nie doprowadziła do odnalezienia zaginionego.

Z informacji przekazanych przez jedną z tych osób wiadomo, że bardzo intensywnie przeszukano teren całej gminy Wielichowo.

W niedzielę około godz. 17, o zaginięciu Pawła Michalskiego poinformowała na Facebooku rodzina.

Zaginął Paweł Michalski. Nie ma z Nim kontaktu od ponad doby, ponieważ zostawił telefon. Po raz ostatni był widziany w Wielichowie jak wyjechał z domu w sobotę do pracy o godz. 6:50. Poruszał się czerwonym rowerem z szarą torbą na bagażniku. Ubrany był w zielone spodnie typu bojówki, koszulę w niebiesko-biało-czerwoną kratkę. Mógł mieć przy sobie kurtkę typu moro. Wzrost około 172cm, oczy piwne, czarne włosy, miał brodę i nosił okulary.

Jak nas informował rzecznik Policji w Grodzisku Wielkopolskim Kamil Sikorski w poniedziałek rano, nocna akcja poszukiwawcza nie przyniosła rezultatu. Prosiliśmy wówczas wszystkich o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc odnaleźć zaginionego Policji, na telefon  dyżurny:    61 44 44 211.

W poniedziałek po południu pojawiła się informacja dająca nadzieję na znalezienie zaginionego, że był widziany w Mochach i kieruje się w stronę Solca. Tam też skupiły się działania poszukiwawcze służb w poniedziałkowe popołudnie. To doprowadziło do odnalezienia zaginionego. Informację tę potwierdził nam rzecznik grodziskiej policji.

Wybrane dla Ciebie

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24