Pieczarka Wielichowo wygrywa 4:0

W dzisiejszym meczu B klasy LKP Pieczarka Wielichowo podejmowała Płomień II Przyprostynia.

Mecz ze względu na stan płyty stadionu znów stanął pod znakiem zapytania, ostatecznie się odbył, a murawa okazała się w efekcie bardziej przyjazna dla gospodarzy spotkania, którzy pokonali gości 4:0. Na listę strzelców trzykrotnie wpisał się Adam Hofman, a jedną bramkę zdobył Piotr Idziejczak.

Zespół Pieczarki wyprowadzali do gry najmłodsi zawodnicy klubu.

Wyniki, tabela

Galerię można przejrzeć klikając prawą strzałkę na zdjęciu.
Pieczarka Wielichowo
Fot. Artur Kucharczak.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarzy (3)

  1. Witam, jestem kibicem Pieczarki. Szkoda mi teraz chłopaków ponieważ mają ambicję na grania w piłkę, a grać na takiej murawie to lekka przesada, sam bym swoich dzieci nie puścił na te boisko. Wykonawca tej o to “FUSZERKI” powinnien się wstydzić, renowacji tego boiska. Boisko przed remontem było w lepszym stanie… Jeśli nic nie zrobicie to mam nadzieję że 1-2 dni przed “Świętem Pieczarki” będzie lać i zaleje te boisko i nic z tego nie wyjdzie.

    1. Ciekawe kto napisał ten komentarz? Nie po to był remont stadionu aby teraz zastanawiać się czy spadnie deszcz czy nie. Odpowiedzialność wykonawcy bezsporna. Nie mając pojęcia o prowadzeniu prac związanych z budową boisk powinien zostać przy dotychczasowym zajęciu, a wykonanie takiego bubla podważa rzetelność wykonywania innych prac w jego wykonaniu. Stwierdzenia Pana radnego niech sobie zawodnicy szukają suchego miejsca podczas meczu to wręcz skandal.