Piłkarskie zmagania na wielichowskim stadionie.

W piątkowe popołudnie 8 września br. na stadionie w Wielichowie odbyły się zmagania piłkarskie. Na boisku pojawili się zarówno najmłodsi adepci futbolu, jak i zawodnicy, którzy już dawno nie mieli okazji pobiegać za piłką.

Jako pierwsi kilka minut po 16.00 na placu gry zameldowali się piłkarze w kategorii 6 – 8 lat Pieczarka Wielichowo – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.

Następnie na murawę wybiegli ponownie piłkarze Pieczarki Wielichowo i Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski, ale tym razem byli to zawodnicy w wieku 9-12 lat.

Po zaciętych pojedynkach i widowiskowej gry wszyscy zawodnicy zostali nagrodzenie medalami i pamiątkowymi dyplomami, które wręczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska.

Na zakończenie piątkowej imprezy ma murawie pojawili się zawodnicy Pieczarki Wielichowo i Drużyny Samorządowców, którą reprezentowali pracownicy Urzędu Miejskiego w Wielichowie, Radni Gminy Wielichowo, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Wielichowo, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Centrum Kultury.

Mecz, pomimo trudnych warunków na murawie boiska przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i zakończył się wygraną zawodników Pieczarki Wielichowo 10:1.

Nie sposób nie wspomnieć po raz kolejny, że murawa po remoncie, który miał poprawić stan nawierzchni, jest w opłakanym stanie, a oburzenie i złość, że mecze muszą być rozgrywane w takich warunkach, nie kryją sami zawodnicy Pieczarki. Czy wykonawca może to poprawić w ramach gwarancji?

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24