Przedświąteczna wyprawa

W sobotnie, dość chłodne, przedpołudnie 54 osoby wyruszyły z Wielichowa w podróż na jarmark bożonarodzeniowy do Wrocławia.

Po przybyciu na miejsce około godziny 13.00, każdy z nich miał około 5 godzin do przeżycia w całkowicie dowolny, wybrany przez siebie sposób.

Każdy z podróżujących do Wrocławia zapamięta zapewne coś innego. Taka podróż jest oderwaniem od codzienności, która często bywa rutynowa i przewidywalna.

Wrocław ma w tym okresie roku bardzo wiele do zaoferowania, podobnie jak inne europejskie miasta, w których odbywają się jarmarki bożonarodzeniowe. Uroczystą, świąteczną atmosferę można poczuć szczególnie po zapadnięciu zmroku. Wykonywane na żywo piękne, polskie kolędy, mieniące się tysiącem barw światła, rozchodzące się w powietrzu apetyczne zapachy to wszystko uwypukla szczególny charakter świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia z pewnością nie oddadzą tego w pełni.

Cieszę się, że nasz pomysł przypadł do gustu ponad 50 osobom z Wielichowa i okolic. Zapewne tyle będzie emocji i wrażeń, ilu było uczestników. Chciałabym, abyśmy jeszcze nie raz mogli udać się w podróż do różnych interesujących miejsc.

Joanna Wróbel-Szała

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24