Rozliczenie Święta Pieczarki

Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie zaprezentował społeczeństwu rozliczenie finansowe tegorocznego Święta Pieczarki. Wydatki i dochody tej imprezy zbilansowały się.

Warto zauważyć, że Wielichowo jest jednym z nielicznych miast organizujących imprezę rozrywkową z udziałem publicznych pieniędzy, w którym mieszkańcy od lat  w prosty i czytelny sposób otrzymują informacje dotyczące jej finansowania.

Ponad 134 tysiące złotych wpłynęło do organizatora 20 Święta Pieczarki. 88 tysięcy to środki zewnętrzne, które udało się pozyskać – mówi Jan Grześ dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie.

Udział gminy w tym przedsięwzięciu to kwota 46 tys. złotych, 28 tys. to kwota uzyskana z tytułu wynajmu terenu pod stoiska gastronomiczne i handlowe, a 60 tys. to udział pieniędzy od sponsorów.

Część artystyczna kosztowała prawie 83 tysiące. Za reklamę i promocję Centrum Kultury zapłaciło ponad 13 tys. złotych. Dla porównania nagrody w konkursach to kwota ponad 3 tys. złotych, a zabezpieczenie imprezy – około 9 tys. złotych. Więcej informacji na temat rozliczenia 20 Święta Pieczarki w nagraniu.

Posłuchaj:

[powerpress]

Pobierz

 

 

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24