Seniorzy w kulturalnej Warszawie

W ramach projektu pn. Wielichowska kuźnia doznań artystycznych grupa seniorek z Gminy Wielichowo udała się na trzydniowy wyjazd do Warszawy.

Pierwszego dnia uczestniczki zwiedziały Muzeum Żydów Polskich POLIN oraz Pałac Kultury i Nauki. Wieczorem wspólnie wybrały się na spektakl Teatru 6. Piętro pn. Zagraj to jeszcze raz Sam”. W gwiazdorskiej obsadzie przedstawienia znalazł się Kuba Wojewódzki, Michał Żebrowski, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Cieślak oraz Daniel Olbrychski.

Drugi dzień rozpoczęły od zwiedzenia Muzeum Powstania Warszawskiego, potem wspólnie z przewodnikiem zwiedziały Stare Miasto oraz Zamek Królewski. Intensywny dzień zakończyła wizyta na Stadionie Narodowym.

Trzeci dzień obfitował w moc wrażeń. Panie zwiedzały Łazienki Królewskie, następnie udały się na cmentarz powązkowski, by skończyć swoją warszawską podróż wizytą w Wilanowie. Dla części uczestniczek była to pierwsza wizyta w stolicy naszego kraju. Trzy dni jednak to za mało by zobaczyć wszystkie niezwykłe warszawskie miejsca.

Wyjazd zorganizowany w partnerstwie Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia Druga Młodość.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

GALERIA ZDJĘĆ Z WYJAZDU

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *