“Siatkarskie czwartki”, czyli aktywne wieczory w Wielichowie

Organizowane przez Stowarzyszenie Przyjazna Gmina Wielichowo “Siatkarskie czwartki” to towarzyska inicjatywa sportowa, która stale gromadzi już grono około dwudziestu osób.

Uczestnicy zajęć, za każdym razem, w aktywny sposób spędzają 1,5 godziny, z czego pół godziny poświęcają na rozgrzewkę, zajęcia w parach i doskonalenie umiejętności technicznych, a następnie przez godzinę grają w drużynach.

-Jako stowarzyszenie myślimy o organizacji towarzyskiego turnieju siatkówki zespołów mieszanych – mówi prowadzący zajęcia i inicjator “czwartków” Dariusz Kryszak

Jak podkreśla jedna z uczestniczek zajęć sportowych starsi i młodsi lubią ten sport, co nie oznacza, że grać umieją. Głównie chodzi o miłe i aktywne spędzenie czasu wśród osób, które lubią grać w siatkówkę. Nie są najważniejsze umiejętności, ale chęć grania.

Zapraszamy na salę gimnastyczną szkoły w Wielichowie w każdy czwartek o 20.00. Wstęp jest związany z niewielką opłatą pokrywającą koszty wynajmu sali. Więcej informacji pod numerem telefonu: 784 60 11 29

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *