Siedem bramek w meczu Pieczarki Wielichowo

W niedzielę 15 września o godzinie 13:00 na stadionie w Wielichowie Pieczarka Wielichowo podejmowała zespół Znicza Obra w ramach rozgrywek A Klasy grupy 1.

Przed niedzielną, piątą kolejką wielichowscy piłkarze mieli na swoim koncie 6 punktów (dwa zwycięstwa i dwie porażki), natomiast piłkarze Znicza po czterech kolejkach zgromadzili 3 punkty (jedno zwycięstwo i trzy porażki).

Znakomicie mecz rozpoczęli gospodarze, kiedy w drugiej minucie spotkania Damian Włodarczak strzałem z narożnika pola karnego pokonuje bramkarza gości i jest 1:0 dla Pieczarki. Radość z prowadzenia trwała zaledwie 4 minuty, bo w szóstej minucie goście wyrównują po strzale Bartosza Rybickiego. Kolejna sytuacja dla Znicza jest w dziesiątej minucie, gdy ponownie Bartosz Rybicki mija bez problemu bramkarza Pieczarki Paszkowskiego i kiedy wydawało się, że piłka wyląduje w bramce ofiarny wślizg Roberta Misiornego ratuje Pieczarkę przed utratą drugiego gola. Kolejne minuty to w większości gra w środkowej strefie i dużo błędów w grze obu zespołów. Bardzo dużo pracy obrońcy Pieczarki mają z Bartoszem Rybickim, który w 40. minucie po raz drugi wpisuje się na listę strzelców i Znicz wychodzi na prowadzenie 2:1. Tym razem zawodnicy Znicza nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, ponieważ w 42. minucie po faulu na zawodniku Pieczarki w polu karnym Znicza, sędzia dyktuje rzut karny. Na bramkę zamienia go Adam Hofman. Wynik 2:2 utrzymuje się do końca pierwszej połowy.

W drugą połowę lepiej „weszli” goście, którzy sześć minut po wznowieniu strzelają swojego trzeciego gola i wychodzą na prowadzenie. Prowadzenie gości, ponownie nie trwało długo, bo w 59. minucie Damian Włodarczak skutecznie blokował piłkę, utrudniając interwencję bramkarską, która wtoczyła się do bramki i trzeci gol stał się faktem. Kibice zgromadzeni na trybunach zobaczyli już sześć bramek, ale gra obu zespołów wskazywała, że żadnego z nich remis nie zadowala, a gra o korzystny rezultat dla jednego z zespołów będzie trwać do ostatniego gwizdka. W 86. minucie Bartosz Rybicki ponownie znajduje się w dogodnej sytuacji i jej nie marnuje, pewnie pokonując Wojtka Paszkowskiego, co daje prowadzenie Zniczowi 4:3. Do gwizdka kończącego spotkanie wynik nie uległ zmianie i Pieczarka przegrywa na własnym stadionie.

Pieczarka zagrała w składzie:

Wojciech Paszkowski, Daniel Idziejczak, Hubert Bednarczyk, Dariusz Śledź, Filip Michalski, Damian Włodarczak, Adam Hofman, Bartosz Misiorny, Leszek Domagała, Rafała Andrzejewski, Robert Misiorny, Bartłomiej Kątny, Piotr Idziejczak, Hubert Walkowiak, Filip Sobański, Tomasz Dryka, Marek Misiorny.

Znicz zagrał w składzie: Patryk Kalina, Dawid Janas, Patryk Roszewicz, Marcin Diller, Tomasz Janczewski, Bartosz Rybicki, Patryk Prządka, Nikodem Brzeziński, Brajan Drzewiecki, Bartosz Orlikowski, Kacper Gwiazdowski, Maciej Piosik, Dawid Dymek, Grzegorz Ceglarek, Michał Wajs, Kacper Nyczkowski, Mikołaj Kowala, Mateusz Kubaczyk.

Galeria zdjęć z meczu:

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *