“Barwy Wielkanocy” w Gminie Wielichowo

W niedzielę 2 kwietnia o godz. 16.00, po raz drugi na sali gimnastycznej w szkole w Wielichowie, odbędzie się spotkanie  nawiązujące tematycznie do zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

W programie m. in.: występ zespołu śpiewaczego “Wilkowianie”, występ dzieci z przedszkola “Świat Bajek” w Wielichowie, występ dzieci z ZS w Wielichowie, pokaz mody wielkanocnej i prezentacja palm wielkanocnych, występ zespołu “Cybinka”.

W trakcie spotkania prezentacja stołów i potraw wielkanocnych przygotowana przez koła gospodyń wiejskich i lokalne firmy, degustacja, warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych itp.

Burmistrz Wielichowa, Zespół Szkół im. Polskich Noblistów oraz Przedszkole Samorządowe “Świat Bajek” w Wielichowie wystosowali zaproszenie do wzięcia udziału w konkursach plastycznych związanych z Wielkanocą.

Konkursy adresowane są dla dzieci i młodzieży, mieszkańców, organizacji i firm z terenu gminy Wielichowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminami poszczególnych konkursów.

Termin dostarczenia prac konkursowych: do 27 marca 2017 r. Prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej w trakcie spotkania 2 kwietnia.

 

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24