Starosta, sekretarz i ksiądz – co powiedzieli dzieciom o patriotyzmie?

Starosta Mariusz Zgaiński, zastępca burmistrza Wielichowa – Ewa Kasperska oraz ks. Wieńczysław Nowak – proboszcz parafii w Wielichowie opowiedzieli młodemu pokoleniu o patriotyzmie.

Grupa zaangażowanych, młodych ludzi ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie zrealizowała film pt. „Pytania o Polskę”. Jego premiera odbyła się podczas akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dziś prezentujemy go szerszej publiczności.

Wszystkim bohaterom filmu i osobom, które pomogły nam w jego realizacji serdecznie dziękuję. Bez Państwa życzliwości byłoby to niemożliwe – mówi Joanna Wróbel – Szała, opiekun projektu.

Uczniowie z Wielichowa nie przestają działać. Mają kolejny pomysł do zrealizowania. Także tym razem z pomocą ludzi życzliwych będzie im łatwiej. Biorą bowiem udział w konkursie wydawnictwa Nowa Era „Projektanci edukacji”. Zgłoszony przez nich projekt może otrzymać 1000 zł. dofinansowania na jego realizację. Potrzebne są jednak głosy Internautów (tylko 5 projektów z największą liczbą głosów otrzyma dofinansowanie). Do 13 grudnia (włącznie) można, codziennie, oddać jeden głos na projekt uczniów z Wielichowa: Odkryć zapomniane – śladami ginących zawodów. Wystarczy kliknąć w link: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=9836 Jeżeli chcesz się stać przyjacielem tego projektu, prosimy o głos.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *