Sympatyczne spotkanie z okazji Dnia Matki

Ponad 60 pań związanych z kołami gospodyń z Wielichowa i okolicy spotkało się w środę 31 maja 2017 r o godz. 18.00. w restauracji MDS w Wielichowie, aby wspólnie uczcić Dzień Matki.

W gronie obecnych znalazły się również Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska i Przewodnicząca Rady Miejskiej Genowefa Feldgebel.

Otwarciem programu była wyświetlona na ekranie pieśń religijna nawiązująca do Matki Boskiej, jako wzoru matczynej miłości. Pieśń wprowadziła obecnych w rzewny i lekko melancholijny nastrój. Całkowita zmiana klimatu nastąpiła kilka minut później, gdy na scenie pojawiły się kierowane przez nauczycielkę Zofię Kucharczak dziewczynki z drugiej klasy szkoły w Wielichowie. Tutaj melorecytacja przerodziła się w dynamiczne zakończenie w formie odtańczonego przez dzieci kankana z Orfeusza w Piekle, któremu towarzyszyły rytmiczne oklaski publiczności.

Po takiej rozgrzewce można było przystąpić do konsumpcji kolacji, aby już za chwilkę wsłuchiwać się w porady dietetyka.

Dietetyk Magdalena Wesoła przedstawiła zgromadzonym zagrożenia, jakie czyhają na człowieka współczesnego ze strony cywilizacji, przetworzonej żywności, nieczystego powietrza i innych diabelstw.
Na szczęście jest na to rada. Suplementacja.

Po tym wystąpieniu nadeszła pora na słodki i pyszny deser, w ilości która miejmy nadzieję nikomu nie zaszkodzi…

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *