Trudna sytuacja Pieczarki po meczu z Interem Zdrój

W niedzielę 1 maja zespół Pieczarki Wielichowo podejmował na własnym stadionie zespół Interu Zdrój. Spotkanie było o tyle ważne, że ewentualna porażka Pieczarki powodowała spadek na przedostatnie miejsce w tabeli, a tym samym wyprzedzenie w tabeli przez zespół Interu.

O tym, że jest to ważny mecz dla obu zespołów świadczyła pierwsza połowa meczu kiedy to żaden z zespołów nie potrafił strzelić bramki. Sytuacja zmieniła się po zmianie stron. W 47 minucie meczu Pieczarka ma stuprocentową sytuację, lecz zawodnik gospodarzy nie trafił czysto w piłkę i strzał mija bramkę gości. Kolejna sytuację sam na sam przeprowadza Pieczarka po minucie, ale i tym razem brakowało wykończenia akcji. Pięć minut później po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafia na głowę napastnika Pieczarki, który kieruje piłkę do siatki. W 65 minucie Pieczarka prowadzi 1:0.

Radość gospodarzy trwała do 70 minuty meczu, wtedy po dośrodkowaniu i delikatnym strąceniu piłki przez zawodnika Interu piłka trafia do bramki Pieczarki i jest remis 1:1. Pieczarka chcąc odzyskać prowadzenie zaczyna atakować większą ilością zawodników, co w 80 minucie zostaje wykorzystane przez gości. Pozostawiony bez opieki zawodnik Interu bez problemu umieszcza piłkę w siatce i goście wychodzą na prowadzenie 2:1. Pogoń Pieczarki za wyrównaniem i skuteczna obrona Interu to obraz gry do 90 minuty spotkania. Sędzia dolicza 3 minuty, ale to zawodnicy gości wykorzystują doliczone minuty do zdobycia trzeciej bramki.

W 93 minucie bramkarz Pieczarki źle obliczył wyjcie do piłki. Zawodnik Interu bez problemu minął bramkarza po czym umieścił piłkę w bramce podwyższając prowadzenie gości na 3:1. Chwilę później sędzia kończy spotkanie i czarny scenariusz spadku na przedostatnie miejsce w tabeli stał się faktem.

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24