W Wielichowie działa klub dla maluszków i rodziców

W Wielichowskim Centrum Kultury od kilku tygodni spotyka się grupa małych dzieci i ich rodziców. W poniedziałki o godz. 10 odbywają się tam spotkania klubu maluszka i rodzica.

W około godzinnych spotkaniach uczestniczą dzieci w wieku do mniej więcej trzech lat i ich rodzice. Propozycje dla siebie znajdą także przyszłe mamy. Jest to ciekawy sposób na urozmaicenie poniedziałkowego przedpołudnia. Zarówno dzieci, jak i ich dorośli opiekunowie są zadowoleni z proponowanych zajęć.

W Klubie Malucha i Rodzica KOŁYSANKA uczestnicy starają się rozwijać w rożnych kierunkach. Było już spotkanie z położną, pokaz Masażu Shantala czy spotkanie z doradcą chustowym. Być może nie każdy słyszał, czym są te działania, dlatego niżej prezentujemy filmy związane z tematami.

W najbliższy poniedziałek 11 grudnia jest spotkanie z masażystką, a 18 grudnia pojawi się Św. Mikołaj z upominkami dla Maluszków. Serdecznie zapraszamy do CK „Pod Wieżą” w Wielichowie. Zajęcia wiążą się z drobna opłata w wysokości 10 zł i są dostępne dla wszystkich chętnych, także spoza gminy Wielichowo.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24