Wybory uzupełniające 26 listopada

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Wielichowie dla wyboru jednego radnego  w jednomandatowym okręgu wyborczym nr 2 obejmującym Wielichowo : ul. Pocztowa, Łąkowa, Kościelna, Leśna, Jesionowa, Wierzbowa zarządzono na niedzielę 26 listopada 2017 r.

-poinformował w obwieszczeniu Wojewoda Wielkopolski

Komisarz Wyborczy w Lesznie informuje, iż w związku z zarządzeniem Wojewody Wielkopolskiego Nr 432/17 z dnia 5 września 2017 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Wielichowie w okręgu wyborczym nr 2 przyjmuje zawiadomienia o utworzeniu komitetów wyborczych.

Zawiadomienia, przyjmowane będą w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lesznie, PI. Kościuszki 4, pokój nr 223
w poniedziałki od 8.00 – do 16.00,
od wtorku do piątku od 7.00 – do 15.00
do dnia 18 września 2017 r.

Dlaczego odbędą się wybory uzupełniające?

Wygasł mandat radnego Pawła Michalskiego

Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego można dostarczyć przez pełnomocnika wyborczego, upoważnioną osobę lub pocztą.
W przypadku wysłania zawiadomienia przesyłką pocztową o dotrzymaniu terminu decyduje data wpływu do Komisarza Wyborczego w Lesznie.
Komisarz Wyborczy w Lesznie przyjmuje także od pełnomocników komitetów wyborczych zgłoszenia kandydatów na członków terytorialnej komisji wyborczej do dnia 27 września 2017 r.

 

 

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24